首頁 > EPSON代理商 > TSX-3225 24.0000MF15X-AC3
影像僅供參考,以產品規格為準
TSX-3225 24.0000MF15X-AC3
型號描述:
24 MHz ±10ppm Crystal 9pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 24.0000MHZ 9PF SMD
型號:
TSX-3225 24.0000MF15X-AC3
品牌:
EPSON
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:250 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
9pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±15ppm
Frequency Tolerance
±10ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.024" (0.60mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Frequency
24 MHz